YÜKSEK HIZLI TERCÜME HİZMETLERİ...

VATAN’dan Bireylere Büyük Avantajlar Sağlayan “Bireysel Tercüme”

 

İhtiyacınız olan çeviri hangi dilde ve hangi konuda olursa olsun, Vatan Tercüme Bürosu daha önce görmediğiniz bir hizmet kalitesiyle sizlere en hızlı ve kolay çözümler üretir.

 

Bireysel tercüme, kişilerin bizden bir veya birden fazla kez bireysel ihtiyaçlarına yönelik olarak çeviri talebinde bulunması ve bu talep doğrultusunda aldığı hizmetlerin ve yararlandığı fırsatların bütünü anlamına gelmektedir.

Bireysel müşterilerimiz daha çok ofis içerisinde birebir olarak Vatan Tercüme’nin sunduğu eşsiz hizmetten yararlanırken aynı zamanda elektronik ortamda e-posta yoluyla veya telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçerek de bu hizmetten yine aynı düzeyde yararlanabilmektedir.

 

Bireysel müşterilerimiz kurumsal müşterilerimizden farklı olarak birbirinden bağımsız belgelerle kapımızı çaldıklarında, beklentilerinin üzerinde bir çeviri deneyimi yaşarlar. Vatan Tercüme kendi sektöründeki sığ anlayışı daha derinlere taşıyarak ve buna yepyeni bir boyut getirerek, benimsediği müşteri memnuniyeti anlayışını bütün ayrıntılarıyla belirgin bir şekilde hizmet alıcılarına yaşatmaktadır.

 

Vatan Tercüme bünyesinde sunulan Bireysel Tercüme hizmeti, genel olarak resmi evrak çevirilerini (vize için gereken belgeler, nüfus kayıt örnekleri, pasaport, savcılık belgeleri, faaliyet belgeleri, ticari sicil gazeteleri, tapular, ssk, sigorta ve bordro belgeleri, v.b.), noter onaylı yazılı ve sözlü tercüme hizmetini, kişilere ait yazı, makale, kitap, mektup, yazışma ve bunun gibi bireyler tarafından talep edilen çeviri hizmetlerini kapsamaktadır.

BİREYSEL TERCÜME

İster tüzel kişi, ister bireysel, ister öğrenci olarak tercümeye ihtiyacınız olsun, her türlü tercüme ihtiyacınızı (yazılı, sözlü, yeminli) son derece hızlı, hızlı olduğu kadar kaliteli ve kalitesine orantıladığınızda çok uygun fiyatlarla VATAN Tercüme Bürosu ile karşılayın. Türkiye’de ilk defa bir tercüme bürosu, yüksek hızlı ve kalite garantili tercüme hizmetlerini kurumların, bireylerin ve öğrencilerin birbirinden farklılıklar gösteren ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler üreterek yepyeni bir vizyon geliştiriyor. Tercüme sektörüne getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek öncülük eden VATAN Tercüme Bürosu, sektör standartlarının çok üzerinde müşteri memnuniyeti yaratıyor.