YÜKSEK HIZLI TERCÜME HİZMETLERİ...

Dil Hizmetlerinin Kurumsal Öncüsü

 

Kurumsal dil hizmetlerinde Türkiye’nin öncü ismi ve lider tercüme bürosu VATAN, gelişmiş yönetim sistemi, konularında uzman ve noter yemin belgesine sahip tercümanları ile başarıyı uluslar arası arenada rekabet yaratarak arayan kurum ve kuruluşların global iletişimlerinde güçlü bir çözüm ortağıdır.

 

Bugün elliyi aşkın dilde yazılı ve sözlü tercüme hizmetini tam zamanlı kadrolu çevirmenleri ve serbest çevirmenlerle birlikte binlerce kişi, kurum ve kuruluşa ulaştıran Vatan Tercüme, yaygın şubeleri ve onlarca çalışanıyla tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin köklü bir yapıya sahip sayılı tercüme büroları arasında gösterilmektedir.

HAKKIMIZDA

İster tüzel kişi, ister bireysel, ister öğrenci olarak tercümeye ihtiyacınız olsun, her türlü tercüme ihtiyacınızı (yazılı, sözlü, yeminli) son derece hızlı, hızlı olduğu kadar kaliteli ve kalitesine orantıladığınızda çok uygun fiyatlarla VATAN Tercüme Bürosu ile karşılayın. Türkiye’de ilk defa bir tercüme bürosu, yüksek hızlı ve kalite garantili tercüme hizmetlerini kurumların, bireylerin ve öğrencilerin birbirinden farklılıklar gösteren ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler üreterek yepyeni bir vizyon geliştiriyor. Tercüme sektörüne getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek öncülük eden VATAN Tercüme Bürosu, sektör standartlarının çok üzerinde müşteri memnuniyeti yaratıyor.