YÜKSEK HIZLI TERCÜME HİZMETLERİ...

Fark yaratan hizmetler, fark yaratan kalite!

 

Vatan Tercüme farkını 6 nedenle ortaya koyduğumuz kurumsal tercüme hizmeti, hizmet sacımızın en önemli ve kapsamlı ayağını oluşturmaktadır. Müşteri portföyünde en küçüğünden en büyüğüne sayısız kurumsal müşteri barındıran Vatan Tercüme Bürosu, sunduğu eşsiz çeviri kalitesi ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sayesinde hemen her sektörün dev liderlerini bu portföyde en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Güvenilir referansları, yüksek kaliteli çeviri hizmeti, ekonomik fiyatları ve kritik zamanlara uyabilmesi sayesinde aranılan bir çeviri tedarikçisi olarak öne çıkan Vatan Tercüme, bu güveni arkasına alarak kendi sektöründeki yükselişini sürdürüyor.

 

Kurumsal tercüme hizmetimiz kurum, kuruluş ve tüzel kişilere sağladığımız genellikle iş yürütme veya proje tabanlı çeviri ve yerelleştirme hizmetleri kapsamaktadır. Bu işlerde dil ve çeviri kabiliyetinin yanı sıra sektöre özgü bilgi ve araştırmanın da oldukça önemli olduğunun farkında olan Vatan Tercüme, bu özelliklere dayalı hizmet anlayışını, kadrosu dahilinde bulunan proje yönetim uzmanları, çevirmenler ve editörler veya dış kaynak olarak kullandığı serbest çevirmenleriyle hayata geçirmektedir.

 

Hiçbir beklentiniz bizim için gerçekleştirilemez değildir! Standartların çok üstünde yerini alan kalite, müşteri, kullanıcı farkındalığımızla sunduğumuz çözümlerimiz sayesinde, uluslararası platformda edindiğiniz başarıyı yerele çekme, yerel sektörde edindiğiniz başarıyı uluslararası pazarlara yönlendirmedeki en güvenilir çözüm ortağınız: Vatan Tercüme!

 

KURUMSAL

İster tüzel kişi, ister bireysel, ister öğrenci olarak tercümeye ihtiyacınız olsun, her türlü tercüme ihtiyacınızı (yazılı, sözlü, yeminli) son derece hızlı, hızlı olduğu kadar kaliteli ve kalitesine orantıladığınızda çok uygun fiyatlarla VATAN Tercüme Bürosu ile karşılayın. Türkiye’de ilk defa bir tercüme bürosu, yüksek hızlı ve kalite garantili tercüme hizmetlerini kurumların, bireylerin ve öğrencilerin birbirinden farklılıklar gösteren ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler üreterek yepyeni bir vizyon geliştiriyor. Tercüme sektörüne getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek öncülük eden VATAN Tercüme Bürosu, sektör standartlarının çok üzerinde müşteri memnuniyeti yaratıyor.